Vyhledávání

Vítejte v La Boheme Cafe!

Kdo jsme

Česká pražírna a kavárna, která sdružuje kávové odborníky a pěstitele kávy z celého světa. Poprvé jsme si podali ruce s kávovým farmářem v roce 2003. Káva je vášní, které jsme zasvětili náš život a staráme se o to, aby zákazníci La Boheme Cafe ochutnali ty nejkvalitnější jedinečné kávy ze všech koutů světa.

Srdcem i duší La Boheme Cafe je Charles Fleer, kávový průkopník, který velkou část roku cestuje mezi Afrikou, Střední a Jižní Amerikou, aby pro vás vybral tu nejlepší kávu. Je jedním ze členů poroty kávových soutěží mezi farmáři a stará se o to, aby vaše káva byla perfektní od samého začátku své cesty od farmáře až k vám.

Naše filozofie

Dokonalý šálek kávy, udržitelnost, transparentní kávový průmysl.

Káva La Boheme je typická svou kávovou sladkostí, čistotou a jedinečností. Abychom vám mohli servírovat tu nejlepší kávu z celého světa, s pokorou a respektem přistupujeme k partnerským vztahům se zemědělci a pečlivě je vybíráme. Záleží nám na ochraně životního prostředí, na hygienických i pracovních podmínkách farmářů. Naším úkolem je zajistit, aby vaše káva byla perfektní po chuťové stránce a její cesta k vám byla od začátku až do konce transparentní, udržitelná a férová. Věříme, že díky tomu vám bude chutnat ještě o trošku víc!

English