Velkoobchod

Velkoobchodní objednávky přijímáme na emailu objednavka@labohemecafe.eu.

 

Proč je pro Vás La Boheme Café ideálním velkoobchodním partnerem?

V rámci velkoobchodního programu La Boheme Café nabízíme našim zákazníkům komplexní přístup od zdroje až k finálnímu šálku kávy. Nabízíme produkty bezkonkurenční kvality a zajišťujeme veškerý zákaznický servis. Našim velkoobchodním partnerům nabízíme řešení na klíč počínaje konzultacemi při založení podnikání, přes vyhledávání potenciálních nemovitostí vhodných pro tento typ podnikání za pomoci našich lokálních partnerů, zavádění osvědčených technik a postupů až po program kontroly kvality, to vše s cílem zabezpečit úspěšnost jejich podnikatelské činnosti.

Zajišťování zdrojů naší kávy

Naši nákupčí cestují i do těch nejodlehlejších částí světa, aby zde pro Vás osobně nalezli zdroje těch nejunikátnějších a nejmimořádnějších výběrových káv. Díky tomu můžete u každé z Vámi servírovaných káv s jistotou znát její původ, jména farmářů, kteří ji vypěstovali, jejich členství v různých sdruženích a jejich sociální a environmentální přínos, region, ve kterém byla káva vypěstována, včetně nadmořské výšky a typu půdy a samozřejmě take údaje o tom, kdy byla káva sklizena, jakou metodou byla následně zpracována a způsob, jakým jsme ji nakoupili. Sami také zjistíte, že je skvělé podílet se díky našim nákupům kávy skrze Direct trade (přímo od farmářů a jejich sdružení za pro ně velmi výhodnou cenu) na zajišťování vitality, rozkvětu a té nejlepší budoucnosti celého odvětví výběrové kávy.

Pražení našich káv

Naše kávy pražíme na objednávku, ručně za použití tradičních pražicích metod tak, abychom odhalili každou jejich individuální chuť. Chuť, kterou dokáží ocenit i ti nejnáročnější gurmáni! Kávy pro naše mezinárodní distributory pražíme v tentýž den, kdy zboží odesíláme a zároveň jim doporučujeme raději menší a častější dodávky kávy proto, aby byla zaručena maximální čerstvost. Díky tomu, že využíváme služeb spolehlivých přepravců, žádná vzdálenost v rámci Evropy pro nás není problém – zboží odesíláme z naší pražírny v České republice do všech zemí od Francie až po Rusko. — Naší kávě věnujeme maximální množství času a péče, protože si dobře uvědomujeme, že to není jen další obyčejný nápoj, ale naopak samotná definice toho, kdo jsme, a pro Vás, naše velkoobchodní partnery, pak definice toho, kdo jste Vy…umělci v oboru pražení výběrové kávy a následovníci tohoto nádherného životního stylu. —

Co nabízíme: espresso směsi, Direct trade kávy, jednodruhové kávy, kávy certifikované jako organické, směsi dle přání zákazníka, kávu s vlastní etiketou pro vybrané odběratele velkých objemů (minimální objednávka: 1 paleta)

 

Naše čaje

Před šesti lety jsme se stali partnerem newyorské společnosti Harney and Sons. Tato společnost, která je po celém světě známá jako dodavatel čajů té nejvyšší kvality, vyhrála již celou řadu cen a dodává čaje těm nejvybranějším uskupením v rámci celého světa (luxusní hotely, restaurace a kavárny, vládní špičky apod.). Jedním z posledních doposud dosažených ocenění je Best Tea Of London, díky kterému získala společnost Harney and Sons podporu od neziskové organizace Royal Palaces pečující o britské královské památky, a vytvořila exkluzivní kolekci čajů Historic Royal Palace, kterou naleznete na naší webové stránce v sekci Čajové kolekce.

Kvalita čajů Harney and Sons je nedostižná, jejich balení je nádherné a výběr nekonečný. Vaši zákazníci je budou milovat! Jako distributor zboží Harney and Sons pro celou střední Evropu máme na skladě více než 400 různých produktů této společnosti, abychom Vám mohli zajistit takový čajový program, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám.

Co nabízíme: pestrou paletu prvotřídních sypaných čajů, čaje v hedvábných pyramidových sáčcích, ekonomická balení hedvábných i papírových čajových sáčků vhodných zejména pro hotelové snídaně, bankety a catering, dárkové čajové kolekce vhodné zejména pro maloobchodníky, domácí ledové čaje určené pro přípravu malých (1 sáček na 1 litr čaje) i velkých objemů (1 sáček na 12 litrů čaje)

 

Naše čokoláda

Naše první směs pro přípravu horké čokolády vznikla před 5 lety jako výsledek několikaměsíční spolupráce s nejprestižnějšími výrobci čokolády z USA, Belgie a Francie. Abychom zajistili stejnou zjistitelnost veškerých informací o našich čokoládách tak, jako je tomu u našich káv, zaměřujeme se na jednodruhové čokolády. Naše aktuálně nabízená Noir (hořká čokoláda) pochází z Ekvádoru a naše Lait (mléčná čokoláda) z Vanuatu. V případě naší bílé čokolády pak pracujeme se směsí čokolád certifikovaných jako organické. Naši horkou čokoládu nabízíme jako službu našim zákazníkům. Není jiná než ta, kterou umí připravit skvělý šéfkuchař v jeho kuchyni. Pro její výrobu využíváme tradiční metodu, kdy se rozemelou bloky pravé čokolády, smíchají se se škrobem a je-li třeba, tak také s cukrem. Naše směsi pro přípravu horké čokolády obsahují 80 – 90 %  pravé čokolády a žádné umělé přísady, barviva či konzervanty. Odebírá je od nás celá řada prestižních hotelů, restaurací a kaváren a dodáváme je do obchodů s čokoládou po celé Evropě. Doporučujeme tedy i Vám vyzkoušet naši horkou čokoládu. Momentálně ji nabízíme ve velkých sáčcích po 1000 gramech.

Co nabízíme: 226 g a 1kg uzavíratelné sáčky jednodruhových a organických horkých čokolád

 

Stroje pro přípravu espressa a filtrované kávy

V La Boheme Café dobře víme, že pro poskytování kvalitního kávového programu nestačí jen vynikající káva. Jsou zapotřebí také spolehlivé přístroje, které se postarají o bezchybnou přípravu kvalitní výběrové kávy. Přístroje, na kterých můžete perfektně kontrolovat teplotu i tlak, aby byla kávě zajištěna maximální péče v závěrečné fázi její přípravy. Přístroje, které v sobě snoubí invenci, moderní technologii, spolehlivost a jednoduchost používání. Přístroje jako jsou Dalla Corte pro přípravu espressa (www.dallacorte.com), Marco pro přípravu filtrované kávy (www.marco.ie) a pro naše odběratele z řad kanceláří také kávovary Technivorm (www.technivorm.com). Pro bližší informace o těchto strojích prosím klikněte na některý z uvedených odkazů nebo nás kontaktujte, abychom Vám mohli jejich technologii představit se všemi detaily a vysvětlit Vám, proč jsme si my v La Boheme Café zvolili právě tyto přístroje a proč je doporučujeme I našim zákazníkům.

Našim lokálním zákazníkům nabízíme instalaci těchto přístrojů, zaškolení personálu ohledně jejich používání a údržby a také základní baristické proškolení, jak připravovat správnou kávu.

Alternativní příprava kávy

Pro restaurace, kavárny či hotelové bary není lepší způsob, jak svoji kávovou nabídku udělat ještě zajímavější a kreativnější, než využití alternativních metod přípravy. Opravdoví znalci milují individuálně připravovanou kávu. To, co si dokážou opravdu užít a ocenit, je příběh o farmě, ze které káva pochází, jistota, že byla u nás v La Boheme Café čerstvě upražena a že byla umleta bezprostředně před její přípravou, že byla její přípravě věnována náležitá péče a použita správná proporce kávy, vody a času.

Tohle všechno můžete zajistit začleněním široké palety alternativních metod přípravy kávy do Vaší nabídky. Jedná se např. o drippovací stanice Hario, překapávače Chemex, aeropressy, vacuum poty či frenchpressy.

Mezi evropskými kavárnami ještě stále kolují 3 mýty ohledně alternativní přípravy kávy. První mýtus říká, že všichni zákazníci chtějí jen espresso nebo že jim filtrovaná káva nechutná. Druhý mýtus pak tvrdí, že alternativní příprava kávy trvá příliš dlouho nebo že je příliš složitá. Poslední mýtus říká, že zákazník nedokáže poznat rozdíl v kvalitě kávy připravované různými metodami.

Všechny tyto mýty jsou daleko od pravdy. Se správnou propagací Vašeho kávového menu a řádným proškolením obsluhujícího personálu může být využití těchto unikátních a zábavných metod přípravy kávy naprostá hračka. Často naším velkoobchodním zákazníkům říkáme, že pokud je pro ně správná příprava kávy problém, pak jsou ve špatném odvětví podnikání. Příprava a servírování jakéhokoliv nápoje má vždy svá pravidla. Počínaje prezentací vína, přes náležitý způsob točení piva až po správnou přípravu kávy ve vacuum potu, vše má stanovené potřebné postupy a stačí trénink a zkušenosti, abyste se stali mistrem v daném oboru.

Těm velkoobchodním zákazníkům, kteří ještě stále věří poslednímu zmiňovanému mýtu (a takových je překvapivě mnoho), doporučujeme neprodleně nás kontaktovat a vyžádat si naši konzultaci dříve, než Vám okolní konkurence, která kávě opravdu rozumí, přebere všechny Vaše zákazníky.

Pro bližší informace, jak zakomponovat koncept alternativní přípravy kávy do Vašeho stávajícího podnikání, nás neváhejte kontaktovat.

Co nabízíme: překapávače (drippery) Hario, vacuum poty, frenchpressy, drippovací stanice, studené překapávače a další

 

Baristické pomůcky, příslušenství a spotřební zboží

Ruku v ruce s nabídkou kávy a čajů přichází take potřeba mít k dispozici veškeré příslušenství související s těmito produkty. V La Boheme Café nabízíme vše, co je třeba pro kvalitní kávový program a pokud potřebujete něco, co v naší nabídce není, obvykle jsme to pro Vás schopni vyhledat a zajistit. Nabízíme např. porcelánové šálky pro správné servírování kávy, papírové kelímky pro Vaši koncepci Coffee to go, organické / fair trade hnědé a bílé cukříky, míchátka, tampery, konvičky a mnoho dalšího. Kontaktujete-li nás a požádáte o konzultaci, rádi Vám nabídneme kompletní seznam všech potřebných pomůcek pro rozjezd Vašeho kávového program.

Co nabízíme: porcelánové šálky, papírové kelímky, baristické pomůcky, cukry, sirupy, plakáty, letáky a mnoho dalšího

 

Náš zákaznický servis

My v La Boheme Café Vám nedodáme jen produkty a pak na Vás zapomeneme, jako tomu bývá u našich konkurentů. Naopak Vám bude přidělen jeden z našich obchodních zástupců a baristických trenérů, který Vám zajistí nejen account management, ale pomůže Vám take s objednáváním, se správou Vašich zásob, s marketingem a stejně tak i například s tvorbou Vašeho kávového menu, konceptů alternativních metod přípravy kávy apod.

Naše školení

Jak je uvedeno v naší sekci požadavků na velkoobchodní spolupráci, abyste se stali naším velkoobchodním partnerem, musíte být proškoleni ohledně správného používání a údržby Vašeho kávovaru a také ohledně správné přípravy kávy. Jakmile u nás zakoupíte přístroj pro přípravu kávy, nainstalujeme Vám ho a začne školicí proces. Trénink obsluhování a údržby přístroje je velmi důležitý, a proto musí být Váš personál proškolen ještě před započetím baristického tréninku. Baristický trénink pak předchází ještě finálnímu zaškolení ohledně správného servírování kávy. Poté, co veškerý tento trénink proběhne, provádí náš školicí personál či naši obchodní zástupci namátkové kontroly kvality a vytvářejí reporty, které předkládají manažerům příslušné kavárny pro jejich posouzení. Váš personál zkrátka musí být proškolen, abychom tak mohli společně sdílet naši vizi přípravy kvalitní výběrové kávy a zajistit dokonalou integritu mezi farmáři, La Boheme Café a Vámi, kteří nesete zodpovědnost za dodání těch nejkvalitnějších produktů Vašim zákazníkům.

Konzultace ohledně nemovitostí vhodných pro kavárny

Úzce spolupracujeme s evropskými realitními kancelářemi, abychom pomohli našim velkoobchodním partnerům nalézt nejvhodnější prostory pro jejich kavárnu a pomohli tak vybudovat kvalitní kávový program. Kontaktujte nás a poradíme Vám, kde se v současnosti nacházejí nebo by se do budoucna měly otevřít vhodné prostory pro Vaši kavárnu.

 

Naše finanční balíčky a pronájem strojů

Nabízíme několik různých finančních balíčků, abyste si sami mohli zvolit ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a rozpočtu. Dobře chápeme, že rozjezd či rozšíření Vašeho podnikání nikdy nejsou snadné a každá finanční podpora, kterou můžete získat, dokáže hodně pomoci.

Jak jsme již zmínili, nejvyšší prioritou naší společnosti jakožto dodavatele výběrové kávy je závazek našich obchodních partnerů, že budou svým zákazníkům servírovat vždy čerstvou, kvalitní výběrovou kávu.

Jakmile se rozhodneme investovat peníze do Vaší společnosti, objeví se také další důležité aspekty naší spolupráce, jako jsou závazek majitele vůči správnému chodu jeho nového podnikání, potenciál místa, na kterém se bude podnik nacházet, pravidelné vyhodnocování a kontrola business plánu a konceptu podniku, potenciální přínos investice pro společnost La Boheme Café či vzájemná reciprocita ve vztahu mezi dodávkami našich produktů a Vaší loajalitou vůči naší značce a produktům.

Je důležité vědět, že žádostí o finanční podporu máme ze strany nejrůznějších zákazníků stovky. Naše finanční balíčky jsou tu ale jen pro ty, kteří se opravdu chtějí naučit vše o výběrové kávě, kteří skutečně věnují péči konceptu svého podnikání a jeho úspěchu, pro zákazníky, kteří skutečně chtějí být obchodními partnery La Boheme Café a propagovat naše výrobky. Takovým zákazníkům pak přinášejí skutečně všechny své výhody. Pro bližší informace, co všechno Vám konkrétně můžeme nabídnout a jaký závazek z Vaší strany požadujeme, abyste mohli profitovat z našich finančních balíčků, nás neváhejte kontaktovat!

Co nabízíme: know how, konzultace ohledně tvorby konceptu kavárny / restaurace, školení, semináře, finanční balíčky, konzultace ohledně nemovitostí.

 

Mezinárodní distribuce

V současnosti máme mnoho mezinárodních distributorů zásobujících jak maloobchodní, tak HoReCa řetězce. Máme potřebné know how, jak být úspěšným mezinárodním distributorem a nabízíme mnoho distributorských programů na podporu Vašeho podnikání. Pro více informací, jak se stát mezinárodním distributorem produktů La Boheme Café a Harney and Sons, nás prosím kontaktujte.

 

 

Zavřít

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Hledat

Nákupní košík

Váš košík je prázdný
Zpět do eshopu